Dotácie

Spolupracujeme so Slovenskou inovačnou a energetickou agentúrou – Zelená domácnostiam. Využite dostupné dotácie a granty, aby bol váš obnoviteľný energetický projekt dostupnejší. Získajte informácie o rôznych vládnych programoch, ktoré poskytujú finančnú podporu pre fotovoltaické inštalácie, a spoznajte kritériá oprávnenosti. Náš odborný tím vám pomôže s navigáciou v procese žiadostí o dotáciu/grant a maximalizovaním šancí na získanie potrebnej finančnej podpory.

Chcem dotáciu
PHOTO-2023-05-15-18-49-55 5 1

Majte v tom jasno

Preskúmajte rôzne štátne subvencie a dotácie dostupné pre projekty obnoviteľnej energie. V Martel Trade si uvedomujeme, že finančné stimuly zohrávajú dôležitú úlohu pri podpore prijímania čistých energetických riešení. Sme odhodlaní pomôcť vám v navigácii dotáčneho prostredia, aby váš projekt obnoviteľnej energie bol dostupnejší a cenovo výhodnejší.

Aktuálne dotácie

Objavte dotácií ponúkaných štátnymi inštitúciami a organizáciami. Poskytujeme podrobné informácie o rôznych programoch, ich cieľoch a finančnej podpore, ktorú poskytujú. Bez ohľadu na to, či sa zaujímate o solárnu energiu, akumuláciu energie alebo iné obnoviteľné technológie, vieme vás usmerniť na príslušné subvencie a dotácie, ktoré sa vzťahujú na váš projekt. Dotácie maximálne do 1500€.

Dotácie

Poradíme Vám ohľadom nových dotačných programov.

Dotácie na Fotovoltické panely

Spolupracujeme so spoločnosťou Zelená domácnostiam ktorá poskytuje Dotáciu v maximálnej výške 1500 €

Ako postupovať pre získanie štátnej dotácie na OZE

Je potrebné mať aktuálny LV v ktorom je zapísaný rozostavaný rodinný dom alebo rodinný dom, na základe toho vieme zaregistrovať žiadosť o dotáciu. Do 3 mesiacov je potrebné realizovať inštaláciu a doložiť potrebné dokumenty Slovenskej inovačnej agentúre. Bližšie info na stránke zelenadomacnostiam.sk

Pomoc s dotáciami

Uvedomujeme si, že navigácia procesom žiadosti a dotácie môže byť zložitá. Preto je tu náš tím, aby vám poskytol personalizovanú pomoc a podporu. Nech už potrebujete pomoc pri porozumení požiadaviek, vyplnení formulárov žiadosti alebo zostavení potrebných dokumentov, budeme vás sprevádzať každým krokom. Viac sa dozviete na stránkach fotovolticke-panely.eu

Naše fotovoltaické projekty z dotácií

RD Turčianska Štiavnička

Kapacita

Kapacita

10 kW

Realizácia

Realizácia

2023

Fotovoltické panely

RD Martin

Kapacita

Kapacita

10 kW

Realizácia

Realizácia

2023

Fotovoltické panely

RD Limbach

Kapacita

Kapacita

10 kW

Realizácia

Realizácia

2023

Fotovoltické panely

    Individuálna
    cenová ponuka

    Dohodnúť si konzultáciu