O nás

Spoločnosť Martel sa zameriava na poskytovanie kvalitných fotovoltaických panelov a príslušenstva pre domácnosti, firmy a verejnú správu od roku 2008. Naším cieľom je prinášať najmodernejšie technológie a riešenia v oblasti solárnej energie pre našich zákazníkov. Sme hrdí na našich kvalifikovaných expertov, ktorí sú stále pripravení pomôcť našim zákazníkom s výberom správnych riešení a zabezpečiť kompletnú podporu a servis. Veríme v čistú energiu a nachádzame radosť v pomoci našim zákazníkom dosiahnuť energetickú nezávislosť a prispieť k ochrane životného prostredia.


Niečo zo štatistík

15

Rokov v oblasti obnoviteľnej energie

20

Kvalifikovaných pracovníkov

1500

km² osadených solárnymi panelmi

3 mld

Megawatt kapacity nainštalovaných staníc

2000 kWh

V nadprodukcii

300

Spokojných firiem

600

Domov s čistou energiou

0

Zákazníkov, ktorým sme nenašli riešenie

37788409-4a12-4f63-b8fb-4de5e373a269

História spoločnosti

Spoločnosť MARTEL Trade s.r.o. je martinská elektrárenská spoločnosť s celoslovenským a európskym pôsobením, ktorá vznikla v roku 2008. Hlavným predmetom našej činnosti sú práce v elektroenergetike – vn 22 kV prípojky vzdušné a kábelové, trafostanice 22/0,4 kV stožiarové, technológie trafostaníc, nn siete vzdušné a kábelové, domové prípojky, elektroinštalácie, projektová a inžinierska činnosť, výkopové práce, návrh a inštalácia fotovoltických systémov. Momentálne máme vyše 20 kvalifikovaných pracovníkov pôsobiacich v rámci celej EÚ.

Bratislava 10 kW

Hodnoty spoločnosti

Spoločnosť Martel sa zameriava na poskytovanie kvalitných fotovoltaických panelov a príslušenstva pre domácnosti, firmy a verejnú správu od roku 2008. Naším cieľom je prinášať najmodernejšie technológie a riešenia v oblasti solárnej energie pre našich zákazníkov. Sme hrdí na našich kvalifikovaných expertov, ktorí sú stále pripravení pomôcť našim zákazníkom s výberom správnych riešení a zabezpečiť kompletnú podporu a servis. Veríme v čistú energiu a nachádzame radosť v pomoci našim zákazníkom dosiahnuť energetickú nezávislosť a prispieť k ochrane životného prostredia.

    Individuálna
    cenová ponuka

    Dohodnúť si konzultáciu